Yandaş yazar konserinde LGBTİ bayrağı açan şarkıcı Gülşen’i hedef gösterdi

0
112

Şarkıcı Gülşen konserinde LGBTİ bayrağı açmasının ardından yandaş Yeni Akit yazarı Hacı Yakışıklı tarafından hedef gösterildi.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit yazarı ve Ankara temsilcisi Hacı Yakışıklı, şarkıcı Gülşen ve Tarkan’ı hedef alan paylaşımlarda bulundu.

Yakışıklı yaptığı paylaşımda “Gülşen isimli kişi sanatçı değildir! Konser vermiyor, adeta propaganda yapıyor! LGBT propagandası yapanlar mukaddesat düşmanıdır! Tarkan sanatçı değildir! Milletimiz bunları ‘sanatçı’ ve ‘star’ kabul etmek zorunda değil! Ben kabul etmiyorum, etmeyeceğim!” ifadelerini kullandı.

Yakışıklı’nın paylaşımına çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi.

Ne Olmuştu?

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali kapsamında konser veren Gülşen, seyirciler arasından verilen LGBT bayrağını sahnede açarak, “Bunu en güzel köşemizde saklayacağız” dedi.

Seyircilerden de LGBT bayrağı açanlar oldu. Arkadaki seyirciler ise havada sallanan bayraklar nedeniyle konseri izleyemediklerini söyleyince tartışma çıktı. Tartışmayı gören Gülşen araya girerek, “LGBT bayrağından rahatsız olan arkaya gitsin” dedi.

Gülşen daha önce de Onur Haftası’na denk gelen konserinde gökkuşağı renklerinde bayrak açmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.