AKP’ye katılan CHP Aydın İl Başkan Yardımcısı, “128 milyar dolar nerede?” göndermeli profil fotoğrafını kaldırdı, sosyal medya hesabında değişiklikler yaptı

0
83

CHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ertekin, CHP’den ve görevinden istifa ederek AKP’ye katıldı. Ertekin’in rozetini Tayyip Erdoğan taktı.

2019 yerel seçimlerinde CHP’nin aday çıkarmadığı Aydın Nazilli’den Belediye Başkanlığı’na İYİ Parti’den Kürşat Engin Özcan seçilmişti. Özcan bugün AKP’ye katıldı. Özcan’la birlikte AKP’ye katılan bir başka isim de CHP İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ertekin oldu.

Ertekin bugün AKP’nin grup toplantısında, Erdoğan’ın taktığı rozet ile birlikte yeni partisine katılmış oldu.

Ertekin’in sosyal medya hesabından yaptığı değişiklikler de hemen dikkat çekti. Daha önce Facebook profil fotoğrafında “128 milyar dolar nerede?” göndermeli bir fotoğraf bulunan Ertekin, bu fotoğrafı değiştirdi. Kapak fotoğrafında ise daha önce CHP Aydın İl Başkanlığı’nın fotoğrafı bulunan Ertekin, bunun yerine de Türk bayrağı koydu.

Ertekin’in eski fotoğraflarında sık sık AKP’nin yolsuzluklarına yaptığı göndermeler yer alıyor

Ertekin’in şimdilik sadece profil ve kapak fotoğraflarını değiştirdiği görüldü. Sosyal medya hesabına girildiğinde halen eski paylaşımlarına ve fotoğraflarına ulaşılabiliyor.

Ertekin’in eski paylaşımlarında sık sık AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AKP’nin yolsuzluklarına, mafya ile ilişkilerine gönderme yaptığı görülüyor.

Saf değiştiren Ertekin, “millet sevdalısı” olmaya ilkin sosyal medya resimlerini değiştirmekle başlamış görünüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.