Barışmayı reddeden kadını çocuklarının gözü önünde bıçaklayan erkek serbest bırakıldı

0
1187

Antalya’da yaşayan 3 çocuk annesi E.S., boşanma aşamasında olduğu ve uzaklaştırma kararı olan G.S. tarafından çocuklarının gözü önünde bıçaklandı. Olayın ardından ifadesi alınan G.S. serbest bırakıldı. Can güvenliğinin olmadığını söyleyen E.S., ‘Tutuklanması için ölmem mi gerekiyor!’ ifadelerini kullandı.

YA GELECEKSİN YA ÖLECEKSİN

İddiaya göre E.S., 2013 yılında evlendiği G.S. tarafından evliliğin 6’ncı ayından itibaren şiddet görmeye başladı. Bunun üzerine E.S, boşanmak istediğini söyleyerek ailesinin evine taşındı.

G.S. kendisiyle görüşmek istemeyen kadını, ‘Ya geleceksin ya öleceksin’ diye tehdit etti. 30 Haziran Perşembe günü, E.S’nin temizlik yaptığı eve penceredeki teli yırtıp girerek çocuklarının gözleri önünde E.S.’ye bıçakla saldırdı. G.S.‘nin bıçağı kalbine doğru savurduğunu gören E.S., can havliyle kaçmak isteyince bıçak sol koluna girdi.

Kadını bıçaklayan G.S., kadın kanlar içinde kalırken de ‘Benimle barışacaksın.’ diyerek tehditlerine devam etti. E.S. saldırıdan kurtulmak için tamam barışacağım dedi. G.S. bıçağı E.S. ye vererek, ‘Ben yaptım diyeceksin’ dedi. Ardından evden uzaklaştı. Hastanedeki tedavisinin ardından E.S. boşanmak istediği eşinden şikayetçi oldu. İfadesi alınan G.S. ise serbest bırakıldı.

Evliliğinin 6’ncı ayından itibaren şiddet gördüğünü söyleyen E.S., “Kavgalar sırasında evdeki eşyaları fırlatıyor, kırıyordu. Evimizi satıp, kumarda parayı harcadı. Babasının verdiği parayı ve bankadaki parayı da harcadı. Parayı neden harcadığını sorduğumda, şiddet uyguluyordu. Annemlere zarar verecek diye susuyordum” dedi.

Can güvenliği olmadığını ve korktuğunu söyleyen E.S., “Bıçağı elime verdi ve ‘Ben yaptım diyeceksin’ dedi. Barışacağımı söyleyince bıraktı. Yoksa öldürecekti. Önce hastaneye gittim ardından şikayetçi oldum. Ama onu hemen serbest bırakmışlar. Benim can güvenliğim yok, korkuyorum, çocuklarım var ne yapacağımı bilemiyorum. Benim ölmemi mi bekliyorlar onu içeriye almak için? Evden dışarı zor çıkıyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.