Bir kadın cinayeti daha

0
1296

17E54A73-1D68-489A-A71F-72C27838F7E1Kastamonu’da eşinden şiddet gördüğü için daha önce sığınma evine yerleşen 36 yaşındaki Naime K., çocukları ile görüşmek için geldiği Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü çıkışında eski eşi tarafından kurşunlanarak öldürüldü.

6 ay önce eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne başvuran, kadın sığınma evine yerleştirilerek kendisine koruma tahsis edilen Naime K.’nın, çocuklarıyla görüşmek üzere müdürlüğe geldiği ve çıkışta kendisini getiren minibüse binerken eski eşi tarafından vurulduğu öğrenildi.

Naime K.’yı koruması için tahsis edilen  görevli Dürdane Ç. ise, aynı tabancadan çıkan kurşun ile bacağından vurularak yaralandı.

Eski eşini vurarak öldüren Engin K., olay yerinden arabasına binip kaçmaya çalışırken, Naime K.’nın kardeşi de ona ateş ederken, kurşunların Engin K’nın arabasına isabet ettiği öğrenildi.

Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılan Naime K.’nın kurtarılamadığı kaydedilirken, onu öldüren Engin K. ve ablasını korumak için ateş eden Emin K.’nın gözaltına alındığı bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.