“Çok Gezenti” programının sunucusu Burak Akkul yoğun bakımda, Seda Akkul ise karantinada

0
916

Koronavirüs salgınına yakalanan Çok Gezenti programının sunucusu Burak Akkul’un yoğun bakımda olduğu, eşi Seda Akkul’un ise karantinaya alındığı bilgisi verildi.

Koronavirüs testi pozitif çıkan Çok Gezenti programının sunucusu Burak Akkul’un durumunun ağırlaştığı, bu nedenle de yoğun bakıma kaldırıldığı bildirildi. Eşinin durumunu öğrenen Seda Akkul ise sinir krizi geçirdi. Seda Akkul’un da kusma ve baş ağrısı şikayetleri nedeniyle karantinaya alındığı öğrenildi.

“BURAK AKKUL ÖLMEDİ”

Seda Akkul’un ağabeyi Hüseyin Arslan sosyal medya hesabından yaptığı şu açıklama ile son durumu anlattı:

“Merhaba. Ben Burak Akkul’un kayınbiraderiyim. Seda Akkul’un abisi. Burak bildiğiniz üzere hastanede tedavisi süren Corona teyit edilmiş olarak yatıyorken dün akşam üzeri yoğun bakım ünitesine alındı. Okuduğu haberler ve duygusal kişiliği, mücadelesinde yorucu bir hal aldı. Bu nedenle ilaç verilmek suretiyle uyku halinde tedavisine devam ediliyor. Bugün akşam saatlerinde hastaneye giderek doktoruyla görüştüm ve ellerinden gelen en iyi şekilde Burak’la ilgilendikleri bilgisini aldım.

Bununla beraber hepinizden bir ricam, bir itirazım var. Bu gibi ‘Burak Akkul vefat etti, Burak öldü’ gibi kesin ifadeler tamamen vicdandan yoksun, acımasız bir şekilde bizleri, ailesini ve sevenlerini dehşete düşürüyor. Hatta Burak öldü mü? diye sorduğunuzda bile, biz hemen, tekrar hastaneye nasıl ulaşır bu bilgiyi nasıl teyit ederiz diye, korkuyor panikliyoruz.

Seda, Corona etkisinden kurtulmak üzereydi, çok güçlüydü, ayaktaydı, her zaman öyledir dağ gibi kardeşim. Dün tüm gece uyuyamamış ağlamış, inanın çok az ağlar. Bünyesi zayıflamış, zaten bir lokma yiyemiyor günlerdir, bugün ne ateş, ne baş ağrısı, sürekli sinir krizi halinde ağladığı ve kustuğu için eşinin yanında karantinaya alındı.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.