Erdoğan, Melih Gökçek’in istifasını istiyor

0
1321

FD27D090-73DB-4A17-9FA1-EDDC9E10D5D4Cumhuriyet’te yer alan habere göre Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile birlikte Bursa, Balıkesir, Uşak, Niğde ve Nevşehir belediye başkanlarının da istifasını istediği öne sürüldü.

Habere göre, Erdoğan’ın istifasını istediği kişiler arasında dikkat çekici isimler olduğu belirtildi. Bu isimler arasında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Şahan, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver de var.

Bekir Bozdağ: Bilgim yok

Bakanlar Kurulu sonrası Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ açıklamalarda bulundu. Bozdağ, “Erdoğan’ın Gökçek’in istifasını istediği” iddialarına, “Benim bilgim yok, parti sözcüsüne sorun’ dedi.

Şubat ayına kadar süre 

Haberde Erdoğan’ın bu isimlerden bizzat istifasını istediği aktarılırken, “Şubat ayındaki kongreler tamamlanana kadar, istifa edin” dediği öne sürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.