Hocaefendi’sini düşünen AKP Gençlik Kolları Başkanı: Erdoğan günde 3 kez konuşuyor, onun da konuşmaları paralel yayında verilebilir

0
1133

“Bir mangayı donatacak kadar silahım var” diye etrafa tehditler savuran AKP’li eski Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu’nun “Hocaefendi’si” Fetullah Gülen’i övdüğü twitleri ortaya çıktı.

15 Temmuz sonrasında yazdığı, “15 Temmuz’daki hain kalkışmaya kadar hobi amaçlı birkaç çakım vardı sadece. Şimdi, bir mangayı donatacak kadar silah ve mühimmatım var. Benim gibi de yüzbinler var. Bir daha ‘başka şekilde’ iktidar değiştirmeye niyetlenen olursa deneyeceğimiz çok fantezi var haberiniz olsun” paylaşımı ile dikkat çeken AKP eski Gençlik Kolları Genel Başkanı İsmail Karaosmanoğlu, Cemaat’ten “Hizmet Hareketi” diye bahsederek, “Ak Parti adına konuşan hiç kimse Hizmet hareketini tahkir ve tezyif eden tek bir kelime dahi etmez, eden olursa da buralarda barınamaz.” ifadelerini kullanmış.

Erdoğan’ı kastederek, “Başbakan günde 3 kez canlı yayında konuşuyor, Hocaefendi’nin konuşmaları da canlı yayında verilmeli. Hatta paralel yayın bile yapılabilir…” diyen Karaosmanoğlu’nun bu twitleri çıktıktan sonra hesabını korumaya aldığı görüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.