Yine bekçi terörü: Çöp dökmeye çıkan genç dövüldü, itiraz eden ailesine gaz sıkıldı, olay ortaya çıkmasın diye kameralar söküldü!

0
736

Ankara Etimesgut’ta çöp dökmek için evinden çıkan bir gencin bekçiler tarafından dövüldüğü, ailesinin olayı görerek müdahale etmesi üzerineyse aileye de gaz sıkıldığı ve ters kelepçe ile gözaltına alındığı belirtildi.

Soylu’nun terör estiren bekçilerinin olaylarına bir yenisi daha eklendi. Ankara Etimesgut’ta bir genç çöp dökmek için evinden çıktığında bekçiler tarafından öldüresiye dövüldü. Duruma müdahale eden astım hastası babasının üstüne basıldı, aile ters kelepçe yapılarak gözaltına alındı.

Olayı Twitter hesabı üzerinden paylaşan İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, “Çöp dökmek için çıktığını söyleyen genci bekçiler öldüresiye dövüyor. Olayı duyan ve müdahale etmeye çalışan gencin ailesine de biber gazı sıkılıyor. Astım hastası babanın göğsüne ayakları ile basıp teslim alıyorlar. Polis ve bekçi takviyesi ile 20 kişilik ekip ters kelepçe ile aile karakola götürülüyor” dedi.

Öztürk, şu ifadeleri paylaştı:

“Serkan isim genç çöp dökmek için dışarıya çıkıyor. Bölgede görevli iki bekçi, apartmandan içeri girmek üzere olan gence neden dışarıda olduğunu soruyor. Çöp dökmek için çıktığını söyleyen genci bekçiler öldüresiye dövüyor. Olayı duyan ve müdahale etmeye çalışan gencin ailesine de biber gazı sıkılıyor. Astım hastası babanın göğsüne ayakları ile basıp teslim alıyorlar. Polis ve bekçi takviyesi ile 20 kişilik ekip ters kelepçe ile aile karakola götürülüyor.

Kontrol için hastaneye götürülen Serkan ve ailesi ters kelepçe ile doktor tarafından muayene ediliyor.  Karakol da kendilerine alenen terörist ifadesi defalarca kullanılıyor. Annenin namaz kılmasına bile izin verilmiyor. Sahur vakti su içmek isteyen aileye tuvalet lavaboları gösteriliyor. 12 yaşındaki çocuk yasal olmadığı halde tek başına ifadesi alınıyor. İki saat sonra binanın kameralarının kayıt cihazları sökülüyor. Serkan kardeşimiz Hakkari’de askerdeyken mayın patlıyor kulağında işitme sorunu var. Serkan, ‘ekmeğimi gözlerimle kazanıyorum’ diyor. Belediyede sayaç okuyan işçi kardeşim şuan çok kötü.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.