Zerrin Özer’den Erdoğan’a methiyeler dolu single tanıtımı

0
2059

Popçu Zerrin Özer, yeni çıkardığı single’ını tanıtırken AKP ve Erdoğan’a yalakalık yapan ünlüler kervanına kendisinin katıldığını gösterdi. Özer, TRT’de program yapmaya başlamasından bu yana nasıl bir değişim içerisinde olduğunu, tanıtımda yaptığı açıklamalar ile göstermiş oldu.

“Ahlaksızlığı sevmiyorum”

Röportajda Türkiye’de kendisini son derece özgür hissettiğini ifade eden popçu Zerrin Özer, “Tecavüz gibi ağır bir travma yaşadım. Bu yüzden bekaret içimde kalan bir ukde oldu. Belki tecavüze uğramasaydım bekarete böyle bir anlam yüklemeyecektim. Kız çocuğum olsa onun da evlenene kadar bakire olmasını isterdim. Yani ben aşırı rahatlığı, saygısızlığı sevmiyorum. Şimdiki insanların modernlik anlayışını benimsemiyorum. Saygı, edep kalmadı artık.” dedi.

“Twitter yasaklanmalı”

Hızını alamayan Özer, kayyum furyası ile MESAM’a atanan Coşkun Sabah’a katıldığını belirterek, “Coşkun Sabah doğru söylemiş. Bence de Twitter yasaklanmalı. Özgürlük iyi güzel de, o özgürlüğü edepli ve ahlaklı bir şekilde yaşayalım. Böyle düşündüğüm için geri kafalı oluyorsam onu da şükranla kabul ederim.” ifadelerinde bulundu.

“Erdoğan’ı seviyorum, kime ne!”

Alevi kimliğini de röportajda belirtme gereği duyan Zerrin Özer Erdoğan’dan üstüne basa basa bir kez daha sevgiyle bahsetmeyi de unutmadı: “Ben Türkiye’de Zülfikar kolye takan ilk insanım. Kültürümle hep gurur duydum. Ama sırf Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı seviyorum, TRT’de program yapıyorum diye de kimse bana bunu reva göremez. Bir kere ben o insanı her yönüyle tanıyorum. Haksızlıklara, adaletsizliğe tahammülüm yok. Sevemez miyim ya! Kime ne?”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.