AKP’li Bakan seçim sonrasını işaret etti: Seneye evlerimizde çaylarımızı yerli gazımızla demleyecek, yerli gazımızla ısıtacağız inşallah

0
240

AKP’liler oy oranları düştükçe, seçimlerden sonrasını işaret eden “vaatlerine” bir yenisini daha katıyor. Bu sefer de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “yerli gaz” konusunda seçimlerin sonrasını işaret etti.

Bakan Dönmez, Erzurum’da Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi bitişiğindeki yeni miting alanında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen, Gürcükapı Kentsel Dönüşüm Projesi, İspir-Rize İl Sınırı Yolu ve Çat Afet Konutları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde konuştu.

“Yerli gaz”ı işaret eden Bakan Dönmez’in “vaadi” şu şekilde oldu:

“Türkiye’de bir tek AK Parti icraat partisidir. İmar etmenin, büyütmenin, gelişmenin tek adresidir. Ortaya bir vizyon koyan, Türkiye Yüzyılı ile bugünleri değil, gelecek 100 yılı öngören tek partidir. Cumhurbaşkanımızın liderliği ve milletimizin ferasetiyle el ele, omuz omuza, gönül gönüle çıktığımız bu kutlu yürüyüşümüz nice başarıların, nice zaferlerin de müjdecisi olacak inşallah. Türkiye’yi dünyanın en büyük ekonomilerinden biri yapmaya kararlıyız. İşte Karadeniz gazı. Seneye evlerimizde çaylarımızı yerli gazımızla demleyecek, evlerimizi yerli gazımızla ısıtacağız inşallah.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.