AKP’li Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız’dan Erdoğan ile ilgili açıklama: “Tayyip ağabeyin ayakkabısını elimizle yalamamız lazım”

0
81

AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, katıldığı bir programda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ilgili konuştu. Yediyıldız,        Erdoğan ile ilgili “Tayyip ağabeye ihanet etmek, Türkiye’ye ihanet etmektir. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız lazım.” sözlerini kullandı.

AKP Ordu Milletvekili Op. Dr. Şenel Yediyıldız, TV52’de yayınlanan “Gündem” isimli programına konuk oldu. Konuşmasında, Erdoğan’a övgüler dizen Yediyıldız’ın sözleri sosyal medyada gündem oldu. Yediyıldız, katıldığı programda şu sözleri kullandı: “Tayyip ağabey Türkiye’nin başında. Dünyanın lideri. Biz bu kaz kafamızla – özür dilerim, kusura bakma. Kendi kendimize ihanet etmek gibi bazı şeylere sapıyoruz. Şimdi kalkıp da böyle ucuz sebeplerle Tayyip ağabeye ihanet etmek, Türkiye’ye ihanet etmektir. Böyle sebeplerle Tayyip Ağabey’e ihanet etmek mazlumlara ihanet etmektir. Bak sana açık ve net söylüyorum, şu anda Ukrayna ve Rusya savaşı var değil mi? Ukrayna da Rusya da Tayyip ağabeyden bir şeyler bekliyor ve de onları yapıyorlar görüyorsunuz. Daha ne olacak, biz Tayyip ağabeye ihaneti bırak, sırtımızda taşımamız lazım. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız lazım. Bunları şey olsun diye söylemiyorum ya! Tayyip ağabeye, bu resme biz kalkacağız bir şeyler söyleyeceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.