Anne eski hakim, baba Cumhuriyet Savcısı! Kız arkadaşını darp edip insanları arabayla ezmeye çalışan Görkem Sertaç Göçmen tahliye edildi

  0
  985

  Geçtiğimiz yıl Bakırköy’de kız arkadaşını darp eden ve bu duruma tepki gösteren insanların üzerine arabasını sürerek 6 kişiyi yaralayan Uşak Cumhuriyet savcısı Alpay Göçmen’in oğlu Görkem Sertaç Göçmen tahliye edildi.

  Bakırköy’de 2 Ekim 2018’de kız arkadaşını aracının içerisinde darp eden ve olaya şahit olan insanların tepki göstermesi üzerine aracını sürerek çevredekileri yaralayan Görkem Sertaç Göçmen, tahliye edildi.

  Cumhuriyet Savcısı Alpay Göçmen’le eski hakim Aynur Göçmen’in oğlu Görkem Sertaç Göçmen, 6 Eylül 2017 tarihinde Ataköy’de bulunan Hakim ve Savcılar Lojmanından dışarıya pompalı tüfekle ateş ettiği iddiasıyla da yargılanıyordu.

  Göçmen hakkında, “Mala zarar verme”, “Kasten öldürmeye teşebbüs” , “Yaralama” ve “Basit yaralama” suçlarından 14 yıldan 32 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenmişti. Anne Aynur Göçmen hakimlik görevinden istifa edip oğlunun savunmasını yapmak için avukatlığa başlamıştı.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.