Bahçeli: “İhtiyaç olsun, silahımı kuşanır, bayrağımı alır cepheye koşarım.”

0
747

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti’ye yüklenerek, “Bana değmeyen yılan bin yaşasın diyemeyiz, o yılanı yuvasında boğarız.” dedi.

Konuşmasında Putin’e de tepki gösteren Bahçeli, “5 Mart’ta Putin ile yapılacak görüşme çok kritiktir. Kimi kandırıyorlar, neyi anlatıyorlar? Putin’in varmak istediği yer neresidir? Dalımızı kesenin damını yıkarız.” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Millet İttifakı’nın iktidarında şehitler tepesi boş kalacak.” açıklamasına da tepki gösteren Bahçeli, “Şehidi bilmez, tepeden anlamaz, milleti tanımaz. Vay gafil vay. Şehitler tepesi boş tutulunca hainler tepemize üşüşür zalimler yurdumuzun tepelerine musallat olur bunu da mı kavrayamadın? Sayın Kılıçdaroğlu senin gibilere rağmen şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmadı, boş da kalmayacak. Kılıçdaroğlu sen Suriye’nin muhalefet partisi değilsin, Esad’ın yancısı, rejimin kuklası değilsin. Esad’ın kan kardeşi mehmetçik katillerinin yoldaşı olamazsın. CHP’ye oy vermiş kardeşlerimize ihanet etme, haksızlık etme.” dedi.

Şehitlik mertebesinin ulaşılacak en yüksek mertebe olduğunu ifade eden Bahçeli sözlerinin devamında şunları söyledi: “Kendi payıma konuşuyorum, ihtiyaç olsun, silahımı kuşanır, bayrağımı alır cepheye koşarım. Son ana kadar cephede vuruşur, Allah nasip ederse şehit olurum. Çünkü aklım hep Türkiye’dir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.