“Biz gidersek…”

0
2435

toros


Erdoğan ve müritleri tehtit etmeye devam ediyor!

AKP’li isimler, ustalarının izinden gidiyor ve halkı tehtit etmeye devam ediyorlar.

Eski Savunma Bakanı ve şimdiki TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas’ta konuştu ve ”Eğer koalisyonlara bu ülkeyi muhtaç ederseniz o zaman evlatlarınıza iş bulabilmek zor olur. Engellimize bakabilmek çok zor olur. Yoksulumuza kömür dağıtabilmek çok zor olur. Yeşil kartlımıza ilacını vermek çok zor olur. Evlatlarımıza yeni iş yeri açabilmek de çok zor olur.” dedi.

İsmet_Yılmaz

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ise, “Eğer sandıktan 7 Haziran sonuçlarına benzer bir sonuç çıkarsa korkarım yeniden seçim konuşulmaya başlanacak” diye konuştu.

M.AliŞahinYenidenSeçimOlur

Hemen öncesinde, Ahmet Davutoğlu’nun ”Biz gidersek Beyaz Toros’lar gelir!” sözleri de hafızalarımızda yer etmişti.

davutoğlutoros

torosbozkurt

Erdoğan, 7 Haziran sonrası yaptığı ilk açıklamarda, ”Biz millete ya huzur, ya kaos dedik, millet kaosu seçti!” demiş ve çatışmalı süreç yeniden başlamıştı.

400vekilerdoğan

7 Haziran’dan bu yana, Erdoğan’ın Başkanlık ve tek adam olma sevdası uğrunda yüzlerce insan katledildi.
Diyarbakır Mitingi ile başlayan bombalamalar, Suruç ve Ankara ile devam etti. Siyasi operasyonlara hız veren Saray gladyosu, Sol harekete yönelik saldırılarına ve Kürt gerillalarına yönelik imha hareketine de hız verdi.

Saldırılar, çatışmalar ve kaos ülke geneline yayılmışken, AKP’li eski bakanlar, Başbakan Davutoğlu ve Erdoğan her fırsatta, kendi iktidarları dışında bir olasılığın, ülke için işsizlik, çatışma, kaos ve yoksulluk olduğunu propaganda ederek halkı sindirme ve teslim alma faaliyetlerine devam ediyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.