Çeteci Sedat Peker’den Cezaevlerine Dönük Tehdit

0
1478

IMG_0428Her daim AKP’ye koşulsuz destek veren çete lideri Sedat Peker, bu sefer de 15 Temmuz etkinliklerinde konuştu. ABC’de yer alan habere göre, Sedat Peker cezaevlerine dönük planını açıklayarak, “Cezaevleri de bir gün basılacak. Onları cezaevlerinde asacağız. Boyunlarından bayrak direklerine asacağız” şekline konuştu.

Dün akşam Çengelköy’de bir etkinlikte konuşan çeteci Sedat Peker, FETÖ’cüler için yaptığı planları açıkladı. Çengelköy’deki mezarlıkları ziyaretinde konuşan Peker, “Diktatör dedikleri Sayın Cumhurbaşkanımıza dua etsinler. Yüce Allah korusun eceliyle bile olsa, Cumhurbaşkanımızın bu dünyadaki misafirliği biterse o zaman diktatör neymiş görecekler. Yüce Allah’ın izniyle onlara yakınlık duymuş, onlarla yol almış, onlarla daha sonrasında yolunu ayırmamış bütün herkesi en yakın bayrak direklerine asacağız. En yakın ağaçlara asacağız” dedi.

CEZAEVLERİNİ BİR GÜN BASACAĞIZ

“Neymiş Maltepe Cezaevi’ni basacaklarmış, arkadaşlarını çıkaracaklarmış, bu büyük bir devrimin başlangıcı olacakmış” diyen Peker, şöyle devam etti: “Onların düşündüğü gibi de cezaevleri bir gün basılacak. Ancak vallahi onların hayal ettiği gibi değil. Dışarıda yakaladıklarımızın hepsini ağaçlara astıktan sonra, bayrak direklerine astıktan sonra onları da cezaevlerinde asacağız. Boyunlarından bayrak direklerine asacağız.”

16 Temmuz 2017

Odak Dergisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.