Çorum’da İki Kişi İntihar Etti: “Yiyecek yemeğimiz olmadığı için baba evine gittim”

0
1274

Çorum’dan aynı gün içinde bir saat arayla iki intihar olayı haberi geldi.

İlk intihar olayı saat 16.30 sıralarında Bahçelievler Mahallesi’nde meydana geldi. Gökhan T.’den haber alamayan yakınları polise başvurdu. Bunun üzerine belirtilen adrese polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yardımı ile balkonundan içeriye giren polis ve sağlık ekipleri Gökhan T.’yi asılı halde buldu.

Şahsın intihar etmeden hemen önce üç yaşındaki kızına “Seni seviyorum kızım. Özür dilerim” şeklinde not bıraktığı ve yüksek miktarda banka borcunun olduğu belirtildi.

“Yiyecek yemeğimiz olmadığı için baba evine gittim”

Çorum Haber’de yer alan bilgilere göre, saat 17.30’da da yine Bahçelievler Mahallesi’nde ikinci bir intihar olayı yaşandı.

33 yaşındaki Oktay A., evinde kendini asarak intihar etti. Polis intihar eden Oktay A.’nın eşi ile yaptığı görüşmede maddi sıkıntılarının olduğunu, evde yiyecek yemeklerinin olmadığı için babasının evine gittiğini, bugün de çocuğunun eşyalarını almak için babası ile tekrar eve geldiklerini, eşinin kapıyı açmaması üzerine anahtar ile içeri girdiklerini ve eşini asılı halde bulduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.