Erdoğan Bildiğiniz Gibi…

0
1340

indir (12)

ERDOĞAN HER ZAMAN Kİ MALUM AÇIKLAMALARINDAN BİRİNİ DAHA YAPTI!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı bir televizyon programında üstü kapalı bir şekilde HDP’yi tehdit etti.
AKP’nin tek başına iktidar olacağı bir sonucun dışında hiçbir alternatifi kabul etmeyeceği anlaşılan Erdoğan, istediği gibi bir sonuca ulaşamayacak gibi görünüyor.
HDP’nin parti olarak barajı geçip meclise girmesiyle tüm planları alt üst olan Erdoğan’ın hedefinde yine HDP var. Katıldığı programda, sınırda yakalanan IŞİD militanları ile ilgili konuşan Erdoğan, “Malum partiye bir saldırı olursa…” diye başlayan sözleriyle, HDP’nin oylarını arttırmak için kendi kendilerine saldırılar düzenleyebileceğini ima etti.

Erdoğan’ın açıklaması şu şekilde;

“Silahlı Kuvvetlerimiz 1 Kasım’da alınması gereken bütün tedbirleri şu anda almış vaziyette, ciddi manada kuvvet kaydırması da yaptılar. Jandarma ha keza öyle, polisimiz ha keza öyle. Tabii içimizde ihanet şebekeleri yok mu, var. O ayrı mesele. Bu kadar açık konuşuyorum. Ama bunun dışında şu anda İçişleri Bakanlığımız, -ki az önce telefonda görüştüğüm bakanımızdı.- kararlılıklarını anlatıyorlar. Ve şu anda yine terör eylemi içerisinde olanlar, hazırlığı içerisinde olanlardan bir grubu yakalamışlar. Onun hakkında bana bilgi verdi. Ve bunlar bu şeylerini terörist olduğu halde, malum yapıdan olduğu halde bakın şimdiden söylüyorum. Eğer malum siyasi partiye yönelik bu tür eylemler yapılırsa soru işaretini koyun. Bu kadar açık konuşuyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.