Gerici hocadan inciler: “Kendi cariyenle nikahsız beraber olabilirsin. Başkasının cariyesini sevdiysen, sahibi izin vermeli”

0
290

AKP Türkiyesinde gericiler toplumda örgütlenmeye ve propagandalarını yapmaya devam ediyor. Fatih Ahlak ve Maneviyat Derneği isimli oluşumun “hocası” Ebubekir Akay isimli gericinin, yayınladığı video tepkilere neden oldu.

Videolarında kadınların çarşaf dışında kıyafetler giymelerinin, sosyal medya kullanmalarının, televizyon izlemelerinin “haram” olduğunu anlatan Akay, bu sefer de erkeklerin cariyeleriyle nikah kıymadan beraber olabileceğini, başkasının cariyesiyle de o kişinin izni varsa nikah kıyarak beraber olabileceğini belirtti.

Akay, kendisine sorulan soruya şu şekilde yanıt verdi:

“Kendi cariyenle nikah kıyamazsın, cariyenle beraber nikahsız beraber olabiliyorsun zaten, ancak başkasının cariyesini sevdiysen o kişiden rica edersin, sana verirse ya satın alırsın veya nikahlarsın ama başkasının cariyesidir nikahlarsan o şekilde olur, yoksa başka türlü olmaz, kendi cariyen olduğu zaman nikahsız beraber olabiliyorsun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.