Kumarhane görüntüleri çıkan AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı ve eski milletvekili: “Ben sadece ekrana bakıyordum, bu FETÖ kumpasıdır”

0
1445

Batum’da kumarhane görüntüleri ortaya çıkan AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı ve eski Muğla milletvekili Nihat Öztürk, sadece ekrana baktığını ve bu görüntülerin AKP içindeki muhalefetin işi olduğunu, FETÖ kumpası olduğunu iddia etti.

Gerçek Gündem’in haberine göre; AKP’li Muğla İl Teşkilat Başkanlığı da yapan Nihat Öztürk’ün, kumarhanedeki kumar makinesi ile oyun oynadığı görülüyor. Odatv’de yer alan iddiaya göre; Nihat Öztürk, Karadeniz gezisi sırasında Gürcistan’a geçti ve Batum kentindeki bir kumarhanede görüntüler çekildi.

Videonun 28’inci saniyesinde AKP’li Nihat Öztürk’ün yanına gelen kişinin de, AKP’li Ozan Balcı olduğu ileri sürüldü. Nihat Öztürk’ün AKP Muğla il Başkanlığı döneminde, Ozan Balcı da Öztürk’ün yardımcılığını yapıyordu.

“Ben sadece ekrana bakıyordum”

Kumar oynarken görüntülenen Öztürk, “sadece ekrana bakıyordum” dedi.

OdaTv’den Murat Sokdü’ye konuşan Öztürk, şunları söyledi:

“Bu parti içi muhalefetin bana hazırladığı bir kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti’yi yıpratmak isteyen FETÖ’cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır. İnsanların yatak odalarına kadar girerek görüntülerini çekip servis eden zihniyet bu gün Batum’da ortaya çıkmıştır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.