MHP’li yöneticilerden gazeteciye ağır hakaret ve tehdit: Ölünüzü dirinizi, bir gün hepinizi

0
1000

Gazeteci Ömer Bölüm, Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek’in cenazesine tehditler yağdıran Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Turan’ı sosyal medya hesabı üzerinden eleştirdiği için MHP’liler tarafından ağır hakaretlere ve tehditlere maruz kaldı.

Özgür Manşet yazarı, gazeteci Ömer Bölüm, İbrahim Gökçek için tehditler savuran Ülkü Ocakları Kayseri Başkanı’nı eleştirdi diye MHP’li ilçe başkanları ve sempatizanları tarafından hedef gösterilerek tehdit mesajları aldı.

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Gazeteci Bölüm’ün paylaşımını alıntı yaparak ‘Komünist misyoner polit bürocu haysiyetsiz, karaktersiz. Türk devleti alayınıza ders veriyor verecekte” sözleriyle tehdit etti.

MHP Aksu İlçe Başkanı Ahmet Akbulut da Bölüm’ün paylaşımını alıntı yaparak “Kandil beslemeleri ne zamandan beri racon keser oldu. Ölünüzü dirinizi, bir gün hepinizi” diyerek aynı şekilde hedef göstererek tehdit etti.

Eski MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Sibel Kazar ise Emniyet Genel Müdürlüğü ile İçişleri Bakanlığı’nın resmi twitter hesaplarını etiketleyerek “Sana gereken dersi verir kafanı yorma. Vatan haini” paylaşımında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.