Seren Serengil çalışanına şiddet uyguladı: Bize korona bulaştıracaksın!

0
1902

Seren Serengil, çalışanını “bize koronavirüs bulaştıracaksın” diyerek  şiddet uyguladı. Şiddet gören çalışan, fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. 

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulunan Gulnoza Mamatova, Seren Serengil ve erkek arkadaşı Mustafa Tohma’nın kendisini ormana götürülerek darp ettiğini belirtti.

Mamatova verdiği dilekçede, şüphelilerin evde olduğu saatte Gulnoza Mamatova’nın çok yorgun olduğunu, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve haftalık izni için dışarı çıkacağını söylemesi üzerine, Seren Serengil’in “Siz yabancılar yüzünden korona oluyoruz. Hasta mısın? Bize bulaştırdın, kaçıyorsun” dediği anlatıldı. Müştekinin ise hasta olmadığını söyleyerek, “İşten ayrılıyorum” dediği ifade edildi. Bunun üzerine Seren Serengil’in “Siz hepimizi korona edeceksiniz” diyerek yardımcısına saldırdığı, saçından tutarak yere yatırdığı ve tekmelemeye başladığı kaydedildi.

Bu sırada müşteki kadının çığlıklarını duyan Mustafa Tohma’nın odaya geldiği, müştekinin uğradığı darp nedeniyle yüzünden yaralandığı ve bir avuç dolusu saçının yolunduğu, darp edilen Mamatova’nın bahçeye koşarak polisi aradığı, bu sırada peşinden gelen Tohma’nın telefonu zorla elinden aldığı ve zorla eve sokarak derhal eşyalarını toplamasını istediği öne sürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.