Sivas’ta bir erkek, evlenme teklifi reddedilince kadının ailesinden 4 kişiyi katletti

0
1167

Sivas’ta Dursun D. isimli erkek, Gülbeyaz G. adlı kadına evlenme teklif etti. Kadın, erkeğin bu teklifini reddedince, Dursun D., kadının ailesinden 4 kişiyi katletti.

DHA’nın haberine göre, 43 yaşındaki Dursun D. adlı erkek, saat 22.00 sıralarında evlenme teklifini reddeden Gülbeyaz G.’nin Yüceyurt Mahallesi’ndeki evine gitti. O sırada evde bulunan kadının annesi Döndü (61), babası Turgut (65), kardeşi Can Serkan (24) ile kardeşinin eşi Beyza Kandur’a tabancayla ateş etti.

Turgut, Beyza ve Can Serkan Kandur olay yerinde, Döndü Kandur ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Dursun D.’nin evlenme teklifini reddeden Gülbeyaz G.’yi tehdit ettiği, bunun üzerine tehdit edilen kadının dün Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği’ne gittiği öğrenildi. Gülbeyaz G.’nin, “Eski eşinin kafasını koparırım, ayrılırsan aileni öldürürüm, katliam yaparım” şeklinde tehdit edildiğini aktarıp Dursun D.’den şikayetçi olduğu ve önleyici tedbir talebinde bulunduğu belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.