Sözcü Fuat Avni’yi “Buzladı”

0
1888

fa

Dün Başbakanlık’ta yaşanan gözaltıların ardından medyada ”Fuat Avni yakalandı” haberleri yer almıştı.
Fakat aynı anda ”Fuat Avni” isimli twitter hesabından paylaşımda bulunulmuş, ”Yine mi yakaladınız beni(!) Görevimin başındayım. Narsist ile hesabımı kapattığımda bu hesabı kendim kapatacağım.” şeklinde bir twit atılmıştı.

75015_622x324

Twitter’da aynı dakikalarda ”En çok konuşulanlar” arasına giren bu gelişmeyi haberleştiren Sözcü, ”Fuat Avni” hesabından yapılan paylaşımı buzlayarak verdi.

Fuat Avni’nin son dönemdeki paylaşımlarında Erdoğan’ı işaret ederken kullandığı ”Narsist” sözcüğünü buzlayan Sözcü’nün haberi dikkat çekti.

Sözcü’nün haberi ve Fuat Avni’nin ”Buzlanmış” mesajı şu şekilde:

Son dakika haberleri… Fuat Avni yakalandı iddiası


Twitter jurnalcisi Fuat Avni’nin yakalandığı iddia edildi.


Başbakanlık Ek Binası’na dün gece düzenlenen operasyonda, ‘Fuat Avni’ olarak bilinen Twitter hesabını yöneten kişinin yakalandığı iddia edildi. ‘Fuat Avni’ olduğu iddia edilen Başbakanlık’ta uzman olarak görev yapan Akif Mustafa Koçyiğit, açığa alındı.
Milliyet Gazetesi Ankara temsilcisi Tolga Şardan, CNN Türk canlı yayınında “Dün gece Ankara’da Başbakanlık ek binada bir operasyon düzenlendi ve kamuoyunda Fuat Avni olarak bilinen kişiyle ilgili gözaltılar yapıldı. 9 kişi ve bu hesabın başındaki kişi gözaltına alındı” diye konuştu. İşte Fuat Avni isimli hesaptan atılan son tweet:

fa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.