Homofobik ve gerici Yeni Akit gazetesi, çocukların çizdiği gökkuşağı resimlerini “LGBTİ projesidir” diyerek hedef gösterdi

0
1233

Homofobik ve gerici Yeni Akit gazetesi, Koronavirüs salgını nedeniyle evden çıkamayan çocukların çizdiği gökkuşağı çizimleri üzerinden LGBTİ+’leri ve çocukları hedef gösterdi. 

Yeni Akit’in tüm dünyada çocukların çizdiği gökkuşakları için “Müslüman Türk aile yapısını ortadan kaldırmayı kendilerine görev edinen LGBTİ’li sapkınlar bu kez çocuklar üzerinden harekete geçti” başlıklı haberinin ardından bir okul müdürünün, okul WhatsApp grubu üzerinden velilere LGBTİ+’leri hedef gösteren mesajlar gönderdiği iddia edildi.

WhatsApp grubu üzerinden paylaşılan mesaj şöyle: 

“Değerli Arkadaşlar

Son günlerde yayılan bir mesajla çocuklarımızdan bir kağıda gökkuşağı resmi yapıp pencerelere yapıştırılması istenmektedir. Eğitim camiası da bu akıma kapılmıştır. WhatsApptan velilere ödev olarak yollanmaktadır. Bu bir LGBTİ projesidir. Gökkuşağı onların sembolüdür. Mayıs ayında yapacakları Onur Yürüyüşünün bir ön hazırlığıdır. Bu mesajı yayıp uyaralım. Öğretmenlerimiz ve Çocuklarımız bu projenin bir parçası olmasın. Lgbt sapıklarına destek vermeyelim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.