İşte şehitlik üzerinden servetlerine servet katan, devlet ihalelerinden aldıkları paraları lüks yatlarda ezen AKP’nin zengin çocukları:

0
7437

Tele 1’de yayınlanan “Kim bu Kalyon Ajans? AKP’nin zengin çocukları hesabında yeni paylaşımlar: Ortak özellikleri ise Erdoğan ve Sedat Peker’e yakınlıkları” başlıklı haberde, AKP’li şirketlerden ve devletten aldıkları ihaleler ile zenginliklerine zenginlik katan, lüks içinde yaşayan AKP’lilerin çocuklarının hayatları ele alındı.

Habere göre, Kalyon Ajans adlı şirkette çalışan AKP’li gençlerin ortak özellikleri ultra lüks yaşamları; yatlar, son model araçlar, villalar… Aynı gençlerin bir diğer ortak noktası ise AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve uyuşturucu müptezeli çeteci Sedat Peker’e yakınlıkları.

“AKP çocukları” adlı sosyal medya hesabı, bir süredir lüks içinde yaşayan AKP’lilerin çocuklarına ilişkin çarpıcı bilgiler ve fotoğraflar paylaşırken, dün ilginç bir konuya dikkat çekti. Milyonluk yatlarda “şehit güzelleme videoları” çeken Mehmet-Furkan Kaya kardeşlerin Erdoğan’la çekilen fotoğraflarını paylaşan hesap, bu iki ismin lüks yaşantısından kesitler sunmuştu.

Kurdukları ajans ile AKP’lilerin ve devletin reklam, tanıtım, organizasyon, prodüksiyon işlerini yapan ajans kısa sürede 500’ü aşkın iş alarak kendisini büyütmüş. İnternet sitelerinde “referanslar” kısmı ise oldukça ilginç; “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı”, “Milli Eğitim Müdürlüğü”, “Ensar Vakfı”, “Gençlik ve Spor Bakanlığı”, “Türk Hava Yolları”, “İBB”, “İlim Yayma Vakfı”…

İşte “vatan”, “bayrak”, “islam” diyerek şehitlik üzerinden para kazanan Mehmet ve Furkan Kaya kardeşlerin yaşadıkları ultra lüks hayat:

Instagram’da “barut kokusunu özledik”, “daima hazırız” diye vatan edebiyatı yapan AKP’nin zengin çocukları gerçek yaşamda ise şafağı parayla 21 sayıyor:

Ajans çalışanlarının Erdoğan’la verdiği pozların yanında bir diğer özelliği ise uyuşturucu müptezeli çeteci Sedat Peker ile verdikleri lüks otel ve ev pozları:

AKP’li zengin çocuklarının bir başka hobisi ise “silahlar”. Askerliklerini parayla yapan çocuklar, sık sık silahları ile atış talimine gidiyor:

“Londra’dan gelen Tubiş’e” yaptığı şatafatlı hoşgeldin partisiyle gündeme gelen Hürrem Ahu Kalfa, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Esra Albayrak’la birlikte:

Sosyal medya platformlarında ultra lüks yaşamlarını paylaşan, devlet olanaklarını sonuna kadar sömüren AKP’nin zengin çocukları, yaşamlarının ortaya çıkıp haber olmasından sonra ise hesaplarını kilitledi:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.