Kılıçdaroğlu: “Domuz bağcılar yüce Meclis’e gönderildi. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık çıktık…”

0
101

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalmasıyla birlikte gözler 28 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlere çevrildi.

AKP-MHP ittifakının ilk turda YSK’da oyları çalarak kendi hanelerine yazdıkları ifade ediliyor.

Tüm bu manipülasyonlar etrafında ikinci tur kesinleşmişken Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir açıklama yaptı.

“Domuz bağcılar yüce Meclis’e gönderildi” ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu şunları yazdı:

“Sevgili Gençler,

İlk tur bitti. En büyük gerçek şu ki, sandıktan değişim mesajı çıkmıştır. Değişim isteyenler artık bu ülkede istemeyenlerden daha fazla.

Ancak şurası da net, bu kadar ceberut bir iktidardan kurtulmak için çok daha fazla mücadele etmesi gereken taraf da biziz.

Genç arkadaşlarımın mesajını da aldım. Başım üstüne. Onların kaygılarını gidereceğim ama onların da beni duymasını istiyorum. Öyle bir noktada ki her şey, domuz bağcılar yüce Meclis’e gönderildi! Kadınları cansız birer eşya gibi sahiplendirmek isteyenlere bütün yolları açtılar.

En büyük kazığı da gençlere attılar. Sizin hiçbir şeye yetecek paranız yok. Bir kahveyi bile düşünmek zorundasınız. Yaşama sevinciniz çalındı. Oysa gençlik kaygısızlıktır. Bunu bir gün bile yaşatmadılar size.

Şimdi bir bakalım, günün sonunda elimizde ne var?  Dipsiz bir karanlık… Farkında mısınız? Gençliğiniz bir daha gelmeyecek. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık çıktık…”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.