Muhalefete İstediğini Söyleme “Hakkı” Tanınırken, Damat Söz Konusu Olunca Bambaşka Cevap!

0
982

”Kendine Muhabir” adlı YouTube kanalına konuşan bir kişi, İmamoğlu’nun Kanal İstanbul’da arsa aldığı sorusu soruldu. Ekrem İmamoğlu’na karşı eleştirilerini dile getiren bu kişi, muhabirin “Stüdyodan uyardılar, arsayı alan Ekrem İmamoğlu değilmiş, Berat Albayrak almış arsayı” sözlerini duyduktan sonra Berat Albayrak’a hak vermesi ise sosyal medyada çok tartışıldı.

“Kendine Muhabir” adlı Youtube kanala konuşan kişiye “Ekrem İmamoğlu’nun Kanal İstanbul projesi güzergahından 13 dönümlük arsa satın aldığı ortaya çıktı. Bu skandal hakkında ne düşünüyorsunuz?” diye soru yöneltildi.

Soruya, “Ekrem İmamoğlu denen adamı aslında akıllı olan herkes tanır. Adamın vasfı, sıfatı bile insanların baktığı zaman anlaması lazım. Tilki gibi adam, iki ayaklı tilki… İnsanlarımız maalesef kör, sağır…” cevap veren kişi; Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul’u kazanmasını da “kıyamet alameti” olarak yorumladı. 

Muhabirin “Stüdyodan uyardılar, arsayı alan Ekrem İmamoğlu değilmiş, Berat Albayrak almış arsayı” sözleri üzerine şaşkına dönen kişi şöyle etti: “Abisi herkes alabilir. Parası olan alabilir, illa birisi alıyor diye kötü muamele çekmek manası yok yani.” 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.