Polisten AKP’ye Şaşırtmayan Destek

0
1229

Trabzon Çarşıbaşı Emniyet Karakolu’na, AKP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu’nun afişleri asıldı.

Afişlerin fotoğrafları sosyal medyada yayınlanınca “Burası parti binası değil. Trabzon Çarşıbaşı Emniyet Karakolu. Devlet bir partiye çalışıyor,” yorumu ile eleştirildi. Emniyet ise yaptığı açıklamada afişlerin asıldığı binanın Çarşıbaşı Belediyesi’ne ait olduğunu söyleyerek sorumluluk almaktan kaçındı.

Konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğü’nden şu açıklama yapıldı: “Bazı sosyal medya hesaplarında “Burası parti binası değil. Trabzon Çarşıbaşı Emniyet Karakolu. Devlet bir partiye çalışıyor ”şeklinde haberlerin çıkması üzerine, yapılan çalışmalarda, Konunun asılsız olduğu, gerçeği yansıtmadığı, Çarşıbaşı Belediyesi’ne ait binanın en üst katına, Büyükşehir Belediye Başkan adayına ait bir afişin asıldığı, asılı binanın tamamen belediyeye ait olduğu, en alt katının ise Polis Merkezi Amirliği olarak kullanıldığı ve sosyal medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı hususu kamuoyuna duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.