Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uygur’dan Tarkan’a: “Her şeyin bedeli var. Bir gün gelir ödenir…”

0
442

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, Tarkan’ı hedef aldı. Uğur, izlenme rekorları kıran son şarkısı ‘Geççek’ şarkısını yazısında ele aldı ve “Her şeyin bedeli var. Bir gün gelir ödenir…” dedi. 

Uğur, yazısında şu ifadeleri kullandı: “Dediğine göre Pandemi nedeniyle umutsuzluğa düştüğü bir anda yapmış bu şarkıyı. Sözlerinin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile iktidarını hedef alan, muhalefeti arkalayan bir şarkı olacağını bilerek bugünleri seçmiş ve âdeta CHP’ye seçim şarkısı hediye etmiş. Zaten tüm CHP’li vekiller ve belediye başkanlarından Meral Akşener’e dek hepsi paylaştı. Devlet Bahçeli’nin beni çok güldüren ALTILI GANYAN tanımlamasındaki ‘Altılı Masa’nın bileşenleri Tarkan’ın şarkısıyla iktidar umutlarını tazelemiş.

Aslında iyi de etmiş, millet kimin kiminle birlikte olduğunu görebiliyor böylece.

Tarkan’ın tercihleri ve yönelimleri kendisini ilgilendirir. Ama bu saatten sonra muhalifliğe sığınması onun için köprüden önceki son çıkış. İhsan Aktaş’ın deyimiyle intihardan önceki son adım. Amigoların FETÖ’cü bot hesapların alkışı da onu kurtaramayacak. Her şeyin bedeli var. Bir gün gelir ödenir…”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.