Çete Liderinden “Silahlanın” Çağrısı!

0
1229

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker silahlanma çağrısı yaptı.

İstanbul Ataşehir’de katıldığı bir açılışta konuşan Peker, Cumhur İttifakı’na destek isteyerek, silahlanma çağrısı yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “ya beka ya bela” dediğini belirten Sedat Peker, önümüzdeki yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın “ölümüne” destekleneceğini söyledi.

Sedat Peker konuşmasında, “Biz bu vatanın delileriyiz, fedaileriyiz. Şimdiden seçimlerde YSK’yı tanımadıklarını söylüyorlar, seçim sonucuna göre insanları, partililerini sokaklara dökecekler. Bunun amacı terör örgütleri mensuplarının da o partililerin arasına katılıp ülkeyi yakmaları ve yıkmalarıdır. Polisimiz, askerimiz güçlüdür ancak bu ülkenin evlatları da bu ülkenin sokaklarını koruyacaklar.” ifadelerini kullandı.

Silahın iyi insanların elinde bir güvence olduğunu söyleyen çete lideri, “Bu sebeple imkanı olanlar ruhsatlı silahlar, av tüfekleri alsınlar, mutlaka hazırlıklı olsunlar.” dedi.

Peker daha önce de Barış Bildirisi imzacısı akademisyenleri, “Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve kanlarınızla duş alacağız.” diyerek tehdit etmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.