Hadi Özışık, “Görüşen şerefsizdir” demişti, Sedat Peker video yayınladı: “Yalanlamayın rezil ederim”

0
602

Mafya lideri Sedat Peker, AKP’li gazeteci Hadi Özışık ile görüştüğünü belirtmiş, Özışık’ın Süleyman Soylu ile arasına aracı olarak girdiğini ifade etmiş ve bu açıklamaların ardından Özışık ise, “Görüşen şerefsizdir” diyerek Sedat Peker’in iddialarını reddetmişti.

Sedat Peker dün Twitter hesabından Özışık ile görüşmelerini yayınlayarak, “Yalanlamayın rezil ederim” dedi. Peker, Hadi Özışık ile yaptığı iki görüşmenin video kaydını yayınladı.

Yayınlanan videoların ardından Peker ile görüştüğünü kabul etmek zorunda kalan Özışık, görüşmeyi Peker’i sakinleştirmek amacıyla yaptığını belirtti.

Süleyman Soylu, Özışık kardeşler hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti. Hadi Özışık ise Twitter hesabından şu açıklamada bulundu:

“Sn. Süleyman Soylu ile yıllardır süregelen bir hukukum var. Sedat Peker’i de tanırım. Yayınladığı videoların maksadını aşmaya başladığını düşündüğümden dolayı kendisiyle birkaç görüşme yaparak, sakinleştirmeyi ve Türkiye’nin gündemini meşgul eden bu tatsız durumu nihayete erdirmesini sağlamaya çalıştım. Bu görüşmelerden Sayın Soylu’nun haberi ve bilgisi yoktu -olamazdı da. Peker ısrarla tavrını sürdürünce ‘haklısın’ diyerek konuyu kapatmak durumunda kaldım. İyi niyetle aldığım inisiyatifin olumsuz sonuçlarının sorumluluğu da şahsıma aittir. Sayın Soylu’nun da ifade ettiği gibi kendisiyle bu konuda ne şahsımın ne de kardeşimin hiçbir irtibatı olmamıştır”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.