Özhaseki’nin Hayal Dünyası: “Ankara’da CHP Kazanırsa Militanlar Su Faturası Dağıtacak!”

0
1475

AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, CHP’nin Ankara’yı kazanması halinde PKK ve DHKP/C gibi örgütlerin “Sana destek verdik, sen de bizi gör.” diyeceklerini öne sürdü.

Özhaseki, “Allah korusun, evine su parasını getiren tahsildarın militan olduğunu, başımıza gelecek felaketleri bir düşünün.” diye devam etti.

Seçim çalışmaları kapsamında partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılan Özhaseki, CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni kazanması halinde “20 bin kişinin belediyede işe alınacağı” iddiası üzerine konuştu.

Özhaseki açıklamasında, “‘20 bin kişi işe adam alacakmışsınız, doğru mu?’ sorusuna, ‘Ne gezsin ya, belediyenin bütçesi var mı? Belediyede 20 bin kişiye ihtiyaç var mı?’ demiyorlar. Şöyle söylüyorlar; ‘Ne olacaktı, tabii alacağız.’ Yarın bir gün o militanlar, PKK’lıların veyahut da kafasına göre değişik örgütlere mensup olanların, ki onlardan daha tehlikeli olan DHKP/C’nin, bu ülkeyi yıkmak isteyenlerin, bölmek isteyenlerin, bunları boş bırakacağını mı zannediyorsunuz? O listelere hiç dokunmayacaklarını mı zannediyorsunuz? ‘Sana destek verdik, sen de bizi gör’ diyecekler. Bu oyun çok oynandı Türkiye’de. Hepimiz biliyoruz zaten bu oyunu. İnsanların parklarında artık o militanlar olacak. Allah korusun, evine su parasını getiren tahsildarın militan olduğunu bir düşünün. Başımıza gelecek felaketleri bir düşünün. Allah korusun.” ifadeleriyle dikkat çekti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.