Serbest bırakılan Osman Sarıgün’ün ilk işi elini öptürmek oldu

0
1280

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na linç girişiminde bulunan ve bir gün tutuklu kaldıktan sonra adli kontrol şartı ile dün serbest bırakılan saldırgan Osman Sarıgün’ün ilk işinin elini öptürmek olduğu görüldü.

Linç girişimi sonrası gözaltına alınan saldırganlardan 8’i ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, Osman Sarıgün’ün ise tutuklandığı ifade edilmişti. Cezaevine gönderilen Osman Sarıgün bir gün kaldıktan sonra dün serbest bırakılmıştı.

Serbest kaldıktan sonra evine giden Osman Sarıgün’ün, kendisini ziyaret eden bir gruba elini öptürdüğü görüldü. Çekilen fotoğraflar grup tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

AKP İl Başkanı: Yiğitlerimizi yedirmeyiz

Öte yandan AKP Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ise, Osman Sarıgün’ün tahliyesi için “Hainler ile bir oldunuz, Milletimizin kudsiyeti ile alay edercesine sofralarında kaşık salladınız. Şehit acısı ile verilen tepkiye, Genel merkezinizde terör destekçilerinin ziyaretleri ile karşılık verdiniz. Siz haininize sahip çıkarken, Biz yiğitlerimizi size yedirmeyiz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.