Halk kuyruklarda beklerken, Bahçeli’ye göre ekonomide sorun yokmuş! 

0
601

Devlet Bahçeli bugün grup toplantısında konuştu. Bahçeli “Yükselen, toparlanan ve dengeye gelen Türkiye ekonomisinde olağanüstü hiçbir şey yoktur.” dedi. “Türkiye’nin büyüyen, güçlenen ve zenginleşen bir ülke olduğunu” belirten Bahçeli “Dönemsel sorunlar geçicidir, kısa süre sonra her şey eskisinden daha iyi olacaktır.” ifadelerini kullandı. 

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda da konuşan Bahçeli, “Kılıçdaroğlu’nun adaylık çabası beyhude çünkü bu sakil zihniyet karar ve irade haysiyetini çoktan yabancı güçlere devretmiştir. Zillet ittifakının ruhu ve ruhsatı Türkiye düşmanlarının eline geçmiştir.” dedi. 

Bahçeli konuşmasına şöyle devam etti: “Sivriltilmeye çalışılan sipariş isimler etrafında yoğunlaşan adaylık karmaşasının esasen taktik bir siyaset kurnazlığı olduğu da gözümüzden kaçmamaktır. Buna rağmen zillet ittifakının cumhurbaşkanı adayını belirlemeye, CHP Genel Başkanı’nın iddia ve ifade ettiğinin aksine, ittifakı oluşturan partilerin genel başkanlarının mezun olmadığı açıktır.Hala ve henüz zillet partilerinin sırtını yasladıkları efendilerinden bir aday işareti alamadıkları ortadadır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.