İşkenceci Koca Önce Serbest Bırakıldı Sonra Tutuklandı

0
860

Gaziantep’te sokak ortasında ve çocuğunun önünde eşine şiddet uygulayan koca, “çok pişmanım” deyince adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Gelen tepkiler üzerine işkenceci koca  yeniden gözaltına alındı, ardından da tutuklandı. 

Gaziantep’te 24 yaşındaki Büşra Ç, kocası Emrah Ç. tarafından sokak ortasında ve çocuğunun gözleri önünde işkenceye maruz kaldı. Yoldan geçenlerin tepkisiz kaldığı, bir vatandaşın ise cep telefonu kamerasıyla görüntülediği olayda, ikilinin yanına küçük bir kız çocuğu da olduğu görüldü.

Görüntülerde, işkenceci kocanın küçük kızın yanında, kadına saldırıp “Gaziantep’ten bakalım nasıl çıkacaksın?” diye bağırarak genç kadını korkuttuğu duyuluyor.

Görüntünün sosyal medyada paylaşılmasının ardından olaya ilişkin araştırma başlatan polis, Emrah Ç.’yi gözaltına aldı. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen Emrah Ç. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Kamuoyunda tepki çeken olayın ardından savcılıkça genişletilen soruşturma kapsamında Emrah Ç., ikinci kez gözaltına alındı ve adliyeye sevk edildi. Emrah Ç., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.