Oğuzhan Uğur’dan Kılıçdaroğlu programı açıklaması: “7 saat sürdü, bir tane trol saldırısı yedik, tam bölüm çarşamba akşamı yayınlanacak”

0
93

YouTube üzerinden yayın yapan Babala TV’nin sahibi, dijital içerik üreticisi Oğuzhan Uğur, ikinci tur cumhurbaşkanı seçimine sayılı günler kala Mevzular Açık Mikrofon’a konuk olan Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çekimlerinin 7 saat sürdüğünü söyledi. 

Uğur, Kılıçdaroğlu ile yaptığı programda bir tane trol saldırısı yediklerini, kişinin programı terk ettiğini aktardı.

Oğuzhan Uğur, Twitter üzerinden şu açıklamayı yaptı: “M.A.M. 15. bölüm tam 7 saat sürdü. İyi önlemler aldık ama bir tanecik trol saldırısı yedik maalesef. Nazarlık niyetine… Kendini rezil edip salonu terk etti sağ olsun. (Tanıtıma özellikle koyacağım.) Sorular çok sertti ama kazasız belasız bitirdik çok şükür. Tanıtım yarın sabah, tam bölüm çarşamba akşamı 21.30da yayında.”

“Kılıçdaroğlu en çok alkışlanan isim oldu”

Öte yandan programa katılan seyirciler dün çekimlerden bazı fotoğraflar ve ortamın akışına ilişkin görüşler de paylaştı.

Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda ve videolarda, Kılıçdaroğlu’nun programa girerken yüksek düzeyde alkış aldığı görülüyor.

Katılımcılar, ilk defa bir konuğun bu kadar alkış aldığını belirtirken, Kılıçdaroğlu’nun oldukça rahat olduğunu, kendisine soru soran AKP’lileri dahi ikna edebilecek düzeyde konuştuğunu aktardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.