Ramazan Hırsız Çetesinin İşçilerinden Mektup

0
1293

IMG_1757Ramazan-Fehmi-Selim hırsız çetesinin işçilerinden bir kadın, bundan bir ay önce yurtdışından bir arkadaşımıza mektup yazmış. Aşağıda yayınlıyoruz:

S hello… im S … from ANADOLU… i would like to know an email and an address of the organisation that ramadan was… i want to write them a letter to explain what selim ,fehmi, and ramadan are doing at the restaurant with the workers… please help me… they are very bad persons all of them…

Merhaba S, ben S. ANADOLU Mutfağı’ndan… Ramazan’ın eskiden üye olduğu örgütün bir e-mailine ve adresine ihtiyacım var… Onlara selim, fehmi ve ramazan’ın işçilere neler yaptıklarını açıklamak için bir mektup yazmak istiyorum…. Lütfen bana yardım et. Bu üç insan üçü de çok kötü şahıslar…

u cant imagine what they do to us… we are in court with them to take our money…
Bize neler yaptıklarını tahmin edemezsin… paralarımızı almak için onları mahkemeye verdik.

if u have someone to speak greek ill sent u one text to translate for u
Yunanca konuşan birisi varsa sana tercüme etmesi için bir metin yolluyorum.

they had sent away all of us, and when we went with the syndicate to demostrate the girlfriend of ramadan was shouting to us and spit one comrade.
Hepimizi kovdular, sendikayla birlikte gösteri yapmak için gittiğimizde ramazan’ın kız arkadaşı bize bağırıyordu ve bir arkadaşımızın yüzüne tükürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.