REDHACK: “BEKELEMEDİKLERİ YERLERDEN VURDUK / VURACAĞIZ!”

0
1337

indir

Sanal ortamda birçok ses getiren eyleme imza atan Kızıl Hackerlar,‬ 1 Kasım seçimlerinin ardından bir açıklama yayınlayarak, halka umutsuzluğa kapılmayın mesajı verdi. Çalışmalarını tamamladıklarını belirten Redhack ‘Beklemedikleri Yerden Vurduk, Vuracağız’ dedi.

RedHack’in açıklaması şöyle:

1- En son “Serdar Ben” yoldaşımızın cenaze töreninde “Bize ihtiyacınız olduğu o an, yanınızdayız” demiştik.

2- Seçimden sonra maalesef büyük bir umutsuzluk tablosunun hakim olduğunu görüyoruz. Hırsız olan, Katil olan biz miyiz ki boynumuzu eğelim?

3- Hırsızlarla seçime girip oylarımızı çalmayacaklarını ve dürüst bir seçim olacağını düşünecek kadar saf mıyız ki üzülüyoruz?

4- Eğer cemaat kasetlerine umut bağlayıp, Fuat Avni RT edip, kurtuluşu “kendi dışımızda” arıyorsak, hayal kırıklığı yaşamamız da çok normal.

5- Herkes ve herşey sizi bırakabilir ama bu ülkenin Devrimcileri, bu toprakların güzel insanları sizden vazgeçmez. Asla yalnız değilsiniz.

6- Şimdi silkelenelim ve ayaga kalkalım! Daha Suruç’un Ankara’nın kanı kurumadı. Umutsuzluk en başta “barış” için can verenlere ihanettir!

7- Sertifikasız, son derece güvenliksiz, dışarıdan müdehale yapılabilinen, değişikliklere açık “Seçsis sistemine” değil, kendimize güvenelim.

8- Umut tücarlarına, sahte kurtuluş pompacılarına, kendilerini zeki bizleri aptal gören egemen aptallara değil, yoldaşlarımıza güvenelim.

9- Son açıklamamızda da söylediğimiz gibi calışmaları neredeyse tamamladık. Beklemedikleri anda beklemedikleri yerlerden vurduk/vuracağız!

10- Ateşi onlar istedi, biz de CEHENNEMLERİ olacağız! Bu halk yalnız değil, yiğitlerse durdursunlar bizi!
Şimdi onlar düşünsün..
#RedHack

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.