Gerici ve sapık zihniyetten kadın bedeni üzerine ahlaksız sözler: Kadının elleri hamurlu olduğu halde kocaya “zamanı mı” diyorsa günahtır!

0
1069

Gün geçmiyor ki gerici zihniyet, kadın bedeni ve istismarı üzerine laf etmesin. Sarık ve cübbeleriyle program yapan iki gerici, programa bağlanan ve soru soran kadına “Kadın eğer elleri hamurluyken, kocası onunla beraber olmak isterse, kadın zamanı mı derse günahmış.” diyerek cevap verdi.

Sarık ve cübbeleriyle program yapan iki gericinin, programa bağlanan kadına verdiği cevaplar sosyal medyada tartışmaya sebep oldu. Programa bağlanan kadın, “kocam regl dönemimde iken, benimle birlikte olmak istiyor. Bu beni çok rahatsız ediyor. Günah olduğunu biliyorum ama bu günah mıdır?” diye soru sordu. Orada bulunan sarıklı ve cübbeli gerici soruya şöyle cevap verdi: “Kadın eğer elleri hamurluyken, kocası onunla beraber olmak isterse, kadın zamanı mı derse günahmış. Eğer kadın bunu derse, erkek zina yapıp günah işlememesi işin dört tane kadın ile evlenmesi caizmiş. Eşinin harama düşmemesi lazım.” 

Son günlerde bazı programlarda, kadın ve çocuk bedeni üzerine yapılan ahlaksız açıklamalara karşı RTÜK’ün ceza vermemesi ise oldukça dikkat çekiyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.