İzzet Yıldızhan’dan feministlere: Bana Saldıran Kadınların Tümü Mutsuz Feministler

0
1756

E0D96E4A-9BA5-4604-8AC2-5035F3543514İmam nikâhlı üç karısından dokuz çocuğu olan İzzet Yıldızhan, kendine yöneltilen eleştirilere ilişkin “Yaptığım her şeyin arkasındayım. Üç beş çapulcunun ne dediği umurumda değil. Bana saldıran kadınların tümü mutsuz feministler.” dedi.

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, Posta gazetesine verdiği röportajında cinsiyetçi söylemlerde bulundu. Eşleri ile resmi nikâhı olamaması ile ilgili eleştirilerin feminist kadınlardan geldiğini söyleyerek “ Feminist kadınların hepsi mutsuzdur. Çoğu özel hayatında bir erkek tarafından terk edilmiştir. Erkeklere karşı acımasızdırlar. Sadece benle ilgili değil. Bütün erkeklere böyle bunlar.” dedi.

İzzet Yıldızhan imam nikâhını ise şu sözlerle savundu. “ Ben hayatımı en doğru şekilde yaşıyorum. Üç beş çapulcunun ne dediği umrumda bile değil. “tutturmuşlar neden resmi nikâh yok. Ben zaten beraber olduğum insanla Allah katında evliyim.”

Çocuklarının eğitimleri ile yakından ilgilendiğini fakat sanat ile ilgilenmelerine izin vermediğini söyleyen Yıldızhan “ Bunlar absürt yaşamlar Alkol var, uyuşturucu var. Biseksüellik, homoseksüellik var Bu sektörde çocukların korunması zor. Bizim camiada oyuncuların sanatçıların çoğu böyle.” dedi.

29 Ocak 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.