Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı, İbrahim Gökçek’in cenazesi için tehditler savurdu!

0
5734

Konser yasaklarına karşı yaptığı ölüm orucuna 323’üncü günde ara veren ve tedavi için kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek’in cenazesi, Gazi Cemevi’ndeki polis saldırısının ardından, vasiyeti üzerine memleketi Kayseri’nin Talas İlçesinde defnedilmek üzere yola çıktı.

İbrahim Gökçek’in cenazesinin Kayseri’ye götürülmesi öncesi ise Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Turan sosyal medya hesabından tehdit mesajları paylaştı.

Serdar Turan, Gökçek’in cenazesinin Kayseri’ye getirilmesini ve cenaze töreni düzenlenmesini engelleyeceklerini öne sürerek, tehditler savurdu.

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı paylaşımında, “Hele ki bir cenaze merasimi düzenleyip bunu bir eyleme dönüştürmek Kayseri’de ülkücüler varken mümkün değildir. Akıllarında böyle bir şey olan hainlerin açıkça bellidir ki akılları başlarında değildir.

Eğer böyle bir eyleme teşebbüs ederlerse bundan sonra başları da vücutlarında olmayacaktır. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki Türk’ün yumruğu balyoz gibi tepelerine inecektir.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.